راهی برای انتخاب بهتر در این روزها

این روزها ولحظه ها را به خاطر بسپاریم وآن را با
نوشتن ثبت کنیم.فکر میکنیم امدن ونیامدن یکی کل بازار را نابود یابود میکند.
دقیقا یادمه که در اوایل امدن آقای ا... نژادخیلیها میگفتند دیگه همه چیز دولتی میشه وافرادی که سهام بانک پاسارگاد را با هزار بدبختی وشب خوابیدن در بانک خریده بودند حاضر شدند بعد از افتتاح اولین شعبه واختصاص سود سال اول ان را 95 تومام بفروشند ودقیقا یادمه که به تمام کسانیکه من مشاور سرمایه گذاریشون بودم پیشنهاد خرید دادم ویکی از دوستان با خرید 50 هزار سهم بعد ا زچند سال سهام داری ،با چند افزایش سرمایه 60 میلیون گیرش آمد.به یاد بافت باشیم که میگه من بهترین خرید رادر بدترین بحرانها انجام داده ام. بازار وروندهای ان از همه اتفاقات بزرگتر وقویتر وماندگارترند.

/ 6 نظر / 27 بازدید
mahnoosh

سلام[لبخند] خوشحالم که بالاخره افق روشن هم دریابیدید[قلب] با نظرتون کاملا موافقم توی هفته گذشته که بورس منفی بوداسترس و نگرانیها قابل مشاهده بود اما به نظرم شاید الان بهترین موقعیت برای خریدهای خوبی باشد[چشمک]

سمیه

چقدر منتظر بودم یک مطلب جدید بگذارید با تشکر

حمید

سلام جناس رضایی بعد از مدتی که دیگه به حضورتون در برنامه سبد عادت کرده بودم حالا دیگر سبد هم فرسوده شد واین خیلی حیف شد برای من،برای منی که نیاز دارم کسی منو از این رخوت وتنبلی بیدار بکنه وکسی این کار رو نکرد بجز شما نه برای اینکه کسی دلش برای من نمیسوزه بخاطر اینکه شما بلد بودید چطوری آتش بزنی برخرمن من. ممنونم از این دقایقی که مهمان مابودید. آیا دوباره برنامه ای دارید برای حضور دربازار؟؟

محمدمهدی شرکت

سلام استاد؛ خیلی ناراحتم، بیوگرافی خلاصه: رشته تحصیلی: گرافیک حرفه ها: صدای خوش (قاری قرآن، مبتهل، موذن، گروه تواشیح) خوشنویسی50% طراح و گرافیست روحیه کارهای فرهنگی دارم. استاد خیلی دوست دارم در زندگیم یه ریسک بزرگی انجام بدم ولی نمی دونم چرا نمیتونم. دو سال در شرکت ظریف مصور ، به سمت کارمند روابط عمومی مشغول بکار بودم و هستم ولی میخوام بجای کارپرداز، کارفرما شوم و از قفس کارمندی بیام بیرون. خسته شدم دیگه کمکم کنید لطفا منو از این منجلابی که داخلشم بکشید بیرون فکر و خیال داره منو از پا در میاره. می دونم کمکم می کنید و قبلش توکل بسیار زیادی به خدا دارم که از سوی شما به من امید واری می ده. تشکر استاد.

حسام

اخه چرا مردم فکر میکنن برای خریدسهام ارزشمند باید شب تا صبح بیداری بکشن؟؟؟؟؟ طی حساب درون بازار بورس همیشه سهم های هستند که بدون سر صدا سودی را به سهام دارانشون میدن که 60میلیون هم توش رقمی به حساب نمیاد طی حساب یکی از دوستان بنده شرکت گل گهر از سال 84 تا بخ حال 285 برابر سرمایه اولیه به سهام دارش استفاده رسونده یعنی 1میلیون رو به 286 میلیون تبدیل کرده وشب بیداری هم نداشته

عماد

سلام جناب رضایی لطفاً کتاب یا نرم افزاری رو به من معرفی کنید که به بهترین شکل و با زبانی ساده شیوه سرمایه گذاری در بورس رو توضیح داده باشه، طوری که یک نفر با سطح سواد پایین هم بتونه سرمایه گذاری توی این بازار رو یاد بگیره.